חוק הגנת הצרכן ביטול טיסה אזרח ותיק

מטרתו של חוק הגנת הצרכן ביטול טיסה אזרח ותיק לסייע לאוכלוסיות שונות בארץ; אוכלוסיות אשר מתקשות לרדת למלוא פרטי העסקה כראוי. כיום, יש ביכולתם של יותר ויותר אנשים לתכנן חופשה לחוץ לארץ – כולל רכישת כרטיס הטיסה הלוך-חזור. עם זאת, קבוצות שונות מבצעות רכישה זו מבלי להבין את מלוא הפרטים שלה. במידה והנכם אזרחים וותיקים ובטלתם את הטיסה שתכננתם לעלות עליה, צרו קשר עם צוות האתר Figo, המחזיק במוניטין גבוה בתחום התעופה האזרחית והמסחרית.

 

ערכו של חוק הגנת הצרכן ביטול טיסה אזרח ותיק

כל אחד ואחת מאתנו מנהלים סדר יום עמוס – ממנו נוכל לצאת במסגרת חופשות מהנות בחו"ל. בין אם מדובר ביעד רחוק ואקזוטי ובין אם מדובר ביעד קרוב וקלאסי, מומלץ ביותר לקחת פסק זמן ולנוח. בהתאם לכך, אנו נתכנן את החופשה עד לפרטים הקטנים ביותר – כולל הזמנתם של כרטיסי הטיסה. עם זאת, אין זה אומר שלא יגיעו הפתעות – כאשר ביטול הטיסה היא חלק מכך.

הופתעתם לגלות כי הטיסה שלכם התבטלה? מדובר במצב מתסכל – ללא כל ספק. כמו כן, חשוב להדגיש כי החוק עומד לצד הצרכן ומעניק לו פיצויים בהתאם לתנאים שונים – אך לא כל קבוצה בחברה מודעת לזכויותיה או לפרטיה המלאים של העסקה. במילים אחרות, בין אם מדובר באזרחים וותיקים או אחרים, לאנשים אלו ישנו קושי בבירור הזכאות כמו גם ירידה לפרטים הקטנים של רכישת הכרטיסים – וביטול הטיסה. לאור כל זאת, תיקנו את חוק הגנת הצרכן כך שיעמוד לצידם של האזרחים הוותיקים.

 

שיתוף פעולה מקצועי ומרשים

חוק הגנת הצרכן מסייע לאזרחים רבים, כולל אלו הוותיקים, בכל הנוגע אל ביטול הטיסה. בני 65 ומעלה? יש ביכולתכם לבטל עסקה זו מבלי לתת דין וחשבון. אם ברצונכם לברר מידע נוסף על כך, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל צוות אתר Figo.

ביטול טיסה חוק הגנת הצרכן

זקוקים לייעוץ בכל הנוגע אל ביטול טיסה חוק הגנת הצרכן? רבים מאתנו מתכננים את החופשה השנתית שלנו בחוץ לארץ – בין אם לבדנו או לצד המשפחה המורחבת. עם זאת, ישנם מצבים המאלצים אותנו לבטל את הטיסה בסמוך למועד שנקבע. האם נדרשתם לשלם דמי ביטול גבוהים? כדי לברר האם זכאים לפיצויים ומה החוק קובע, מומלץ לפנות אל אתר Figo, המתמחה בתחום התעופה האזרחית והמסחרית. כמו כן, צוות האתר מלווה את קהל לקוחותיהם תוך שמירה על סטנדרט עבודה מרשים ויחס אישי ואדיב.

 

חוק הגנת הצרכן ביטול טיסה אזרח ותיק

 

ביטול טיסה חוק הגנת הצרכן: דגשים עיקריים

מי מאתנו לא חולם על החופשה השנתית; ימי החופש המהנים בהם נבלה במדינה אחרת, נצבור חוויות חדשות וכמובן – ננוח מהשגרה העמוסה. והנה, ימי החופשה מתקרבים אך לפתע נוצרו אילוצים כאלו ואחרים ועלינו לבטל את הטיסה. במקרים אלו, יש לברר את הזכויות בכל הנוגע אל ביטול הטיסה – וזאת, בהתאם לחוק הגנת הצרכן.

אין ספק שביטול טיסה, מכל סיבה שהיא, היא מצב מתסכל ביותר. עם זאת, מדובר במצב נפוץ ביותר; סיטואציה עבורה חוק הגנת הצרכן נותן מענה מדויק. מה כולל חוק זה? נבחן זאת בנקודות עיקריות

  • ראשית כל, נדגיש כי ביצוע הזמנת הטיסה דרך הטלפון או באמצעות האינטרנט נחשבת כעסקת מכר מרחוק. וזאת, משום שהיא לא בוצעה פנים אל מול פנים. בהתאם, עסקה מסוג זה ניתן לבטל תוך 14 יום מהרגע בו התבצעה העסקה.
  • החזר עקב ביטול הטיסה יתאפשר במקרים בהם הכרטיס לא מומש. במקרים בהם כרטיס הטיסה מומש באופן חלקי, כלומר הטיסה התקיימה לכיוון אחד, ביכולתו של הנוסע לפנות אל הגורמים הרלוונטיים.

 

עבודה מקצועית ומוצלחת

אומרים שהאדם מתכנן תכניות ואלוהים צוחק עליהן. נדמה כי משפט זה מתאים ביותר במקרים של ביטול טיסה. וזאת, משום שמדובר במצב פתאומי ומתסכל ביותר. אם גם אתם מתמודדים עם מצב זה וברצונכם לברר את המגיע לכם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם צוות האתר Figo שיסייע לכם במקצועיות, תוך זמן טיפול מהיר וב-95% הצלחה.

לפני שאתה יוצא מהאתר תרצה שנציג ייצור איתך קשר טלפוני בנושא?
הנציגים שלנו ישמחו להשיב לך על כל שאלה בעניין!