דחיית טיסה

דחיית טיסה תתבצע לאור מגוון נסיבות. הזמנתם כרטיס טיסה אך חלו שינויים פתאומיים? חברת התעופה עיכבה או דחתה את מועד הטיסה וברצונכם לברר את המגיע לכם? כדי לברר את זכויותיכם, מומלץ לפנות אל אתר Figo. עובדי צוות האתר פיתחו מערכת יעילה ומדויקת באמצעותה תוכלו לברר האם אתם אכן זכאים לפיצויים. כל זאת ועוד, תוך מילוי השאלון הקצר ואימות הנתונים השונים. כך, תוכלו להתחיל בתהליך העבודה כראוי.

לברר את המידע המקיף לאחר דחיית טיסה

שדות התעופה בארץ עמוסים אנשים. בין אם מדובר בנוסעים המתכננים לצאת מגבולות ישראל ובין אם מדובר באלו החוזרים חזרה לביתם – אין ספק שחופשה מהנה ביעד מסקרן היא חשובה. בזכותה נוכל לשבור שגרה וכמובן – לצבור כוחות להמשך הדרך. תכננתם לטוס בתאריכים מסוימים? הזמנתם כרטיסים ליעד מיוחד אך לפתע חברת התעופה עיכבה את מועד הטיסה? חשוב ביותר, ראשית כל, לברר את זכויותיכם – ולהתחיל בתהליך העבודה הרלוונטי. וזאת, כדי לקבל את המגיע לכם.

בתחילתו של מסע זה, היה עליכם לציין את מלוא הנתונים. במילים אחרות, מדובר בשלב ראשוני וחשוב הנועד לאמוד את מצבכם – מבלי שתאלצו לטרוח ולצאת מפתח ביתכם. בהתאם לתוצאה שתתקבל, כך ניתן להמשיך בתהליך העבודה.

חשוב להדגיש כי ישנם תנאים שונים הקובעים מתי ניתן לקבל פיצוי על דחייה זו כמו גם מהו גובה הפיצוי. תנאים אלו, שנקבעו במסגרת חוק טיבי, מתייחסים בין היתר אל משך העיכוב של הטיסה. וזאת, לצד היבטים שונים אחרים. חברת התעופה דחתה את הטיסה למעלה משעתיים? הפסדתם ימי עבודה לאור העיכוב? לאור כל זאת, יש לפעול בהקדם.

דחיית טיסה

במקרה של דחיית טיסה  יש לפעול ביעילות רבה

האדם מתכנן תכניות רק כדי לראות אותן משתנות. הזמנתם כרטיסים אך הטיסה נדחתה או התעכבה? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם נציגי האתר Figo. שיתוף פעולה מקצועי זה יענה על בעיותיכם כראוי וביעילות רבה.

לפני שאתה יוצא מהאתר תרצה שנציג ייצור איתך קשר טלפוני בנושא?
הנציגים שלנו ישמחו להשיב לך על כל שאלה בעניין!